Интервью

Ігор Руденко: З переможцями конкурсу напишемо історію нового правоохоронного органу

Ігор Руденко: З переможцями конкурсу напишемо історію нового правоохоронного органу

Заступник Директора Краматорського територіального управління ДБР народився 11.11.1977 року у місті Шахтарськ, Донецької області, України, з відзнакою закінчив Благодатнівську загальноосвітню середню школу І-ІІІ ступенів.
Навчався в Донецькому державному університеті за фахом правознавство, отримавши з відзнакою повну вищу юридичну освіту спеціаліста.
На підставі наказу МВС України від 19.03.2009 року №034о/с має відзнаку МВС України «За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю» II ступеню.

З 2000 року продовж вісімнадцяти років починаючи зі слідчого до керівника відділу працював в органах прокуратури України.

Має статус учасника бойових дій у зв’язку із участю у забезпеченні проведення антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Одружений, має двох дітей.

- Пане Ігоре, що для вас стало стимулом участі у конкурсі та змусило покинути роботу, де пропрацювали все життя?  

- Маючи вже великий досвід роботи в правоохоронній системі, вирішив продовжувати займатися улюбленою справою, а саме - слідчим процесом. Я маю не лише величезне бажання працювати в Бюро, я націлений вкласти всі свої знання, здобуті мною навики та вміння.

- Ви розумієте, що вам доведеться працювати без керівника, як ви бачите цю роботу? Адже це означає повністю взяти на себе відповідальність?  

- Готовий взяти на себе відповідальність керувати територіальним управлінням, поки не призначать керівника. І вважаю, що та команда, яка прийде зі мною, - це першопрохідці, люди, які не побоялися покинути роботу, змінити своє життя і однією командою розпочати нову історію - діяльність нового правоохоронного органу.  

- Конкурс тривав кілька місяців, який з етапів для вас був найважчим? 

- Найважчим етапом все-таки була співбесіда. Я постійно працював з нормативними документами, які щодня застосовував в практиці - це допомогло під час складання кваліфікаційного іспиту. На співбесіді тобі можуть задати запитання з різних галузей - як суспільного життя, так і права. Тут вже відіграє важливу роль людський фактор оцінювання. 

- Чи готові Ви публічно відповідати на незручні запитання, адже увага до Бюро величезна і лише набирає обертів?  

- Звісно, готовий, і розумію наскільки важливу нішу беру на себе. Я це розумів, коли подавав документи, коли проходив кожен етап конкурсу. І особливо зараз - в день мого призначення на посаду.

Ніхто не каже, що робота буде легкою, але повторюсь, що маючи досвід та працюючи в команді з досвідченими людьми, дотримуючись букви закону, ми гідно представлятимемо Державне бюро розслідувань.

- Ви знаєте, що буде відноситися до ваших повноважень як заступника керівника теруправління? 

- На початковому етапі разом будемо займатися всією роботою. Далі - перший заступник Директора відповідає за слідство, заступник - за оперативний блок. Така сама структура, як і в центральному апараті.

- Що вам зараз потрібно, аби якнайшвидше запустити роботу територіального управління, і що з цього ви вже маєте?

- Перш за все потрібно приміщення, де зможуть розміститися перші переможців конкурсу. Потрібно здійснити перереєстрацію юридичної особи, налагодити зв’язки з іншими правоохоронними органами. Але це лише початок.

Комментарии

Комментариев еще нет. Можете стать первым!